רשלנות בלידה

רשלנות בלידה

רשלנות בלידה גורמת נזק רב לאם ולעובר ולכן במידה ונגרם נזק האם יכולה להגיש תביעה בגין רשלנות אשר נגרמה במהלך הלידה באמצעות עוד רשלנות רפואית המומחה בתחום. עוד רשלנות רפואית הבקיא בתחום יוכיח כי אכן קיים קשר בין הטיפול הלקוי לבין הנזק אשר נגרם. יש לציין כי ההליך דורש התערבות של מומחים בתחום כמו רופא שינים למשל כאשר התביעה עוסקת  בשינוי חיצוני בפנים הנגרם כתוצאה מרשלנות שהתרחשה בלידה.

מה כולל הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית

הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית כוללת התייעצות עם עורך דין מומחה בתחום על מנת שייצג את האם מול בית החולים. נוכחותו של עורך דין הינה חשובה ביותר בשל האפשרות שלו לספק לנו הערכה האם קיימים סיכויים גבוהים לנצח בתביעה. יש להביא בחשבון כי במקרה בו קיימת מחלוקת בין חוות הדעת בין התביעה וההגנה בית המשפט עשוי למנות מומחה מטעמו וכך ההליך עשוי להתארך.

מה חשוב לדעת בעת בחירת עורך דין

בעת בחירת עורך דין חשוב מאד לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה בתחום אשר בקיא בתחום ויש ביכולתו לחקור עדים מומחים. מדובר בפעולה מורכבת המחייבת ידע רב מצידו של עורך הדין ואחריות רבה. על עורך דין להיות עם היד על הדופק ולדעת לאן החקירה עשויה להתפתח ולכן חשוב מאד לשכור את שירותיו של עורך דין בעל ניסיון רב בתחום.

בקשו המלצות של קרובים או מומחים בתחום

על מנת להגדיל את הסיכויים לנצח בתביעה קיימת חשיבות רבה לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום. שירותיו של עוד רשלנות רפואית  מנוסה בתחום עשוי לסייע לכם להגדיל את הסיכויים לנצח בתביעה ולכן חשוב להתעכב על הבחירה ולבחור עורך דין בעל ניסיון רב.

כדאי לבקש המלצות ממשפחה או קרובים וכן להגיע לפגישה מקדימה עם עורך הדין על מנת לראות האם זהו איש המקצוע המתאים לכם ביותר. קיימת חשיבות רבה להיפגש עם עורך הדין על מנת לראות כי אכן מדובר בבעל מומחיות וניסיון בתביעות רשלנות רפואית.

רשלנות בלידה

התגובות סגורות